Przejdź do treści

SOCIAL MEDIA ACADEMY To miejsce rozwoju Twojej Firmy w sieci. Szkolenia skupione na przedstawieniu maksymalnej ilości praktycznej wiedzy o mediach społecznościowych, marketingu internetowego i płatnej reklamy. Wszystkie panele szkoleniowe zostały przygotowane tak, aby uczestnik po ukończeniu szkolenia posiadał niezbędną wiedzę do samodzielnych działań. Każde szkolenie rozpoczynamy solidną dawką wiedzy teoretycznej, którą następnie wykorzystujemy w praktycznych ćwiczeniach na Twoich kanałach w social mediach.

DLACZEGO WARTO? Social Media to dźwignia Twojego biznesu. Nie możesz sobie pozwolić na brak obecności w internecie. Niezależnie czy prowadzisz małą firmę czy duże przedsiębiorstwo, obecność w sieci jest niezbędną formą dotarcia do Twojej grupy docelowej. Pozwala na bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem, poznanie jego potrzeb, analizę zachowań użytkowników i sprzedaż Twoich produktów i usług. Zbudowanie dobrego wizerunku marki i zaangażowanie użytkowników jest receptą do rozwoju Twojej rozpoznawalności. Chcesz nauczyć się wykorzystywać social media w swoim biznesie? Zobacz z jakich szkoleń możesz skorzystać!

KRÓTKIE FORMATY VIDEO (REELS) to obecnie jedna z najpopularniejszych form komunikacji w social mediach. Algorytmy kochają rolki i pozwalają dotrzeć do odbiorców z poza grupy obserwujących. Co to oznacza? Nie tracąc pieniędzy na reklamę masz szansę dotrzeć do potencjalnych klientów na całym świecie. Krótkie video, chwytliwy tytuł, dobra muzyka, interesujące przejścia i efekty, a wszystko to wykonane i zmontowane przy pomocy telefonu, który aktualnie posiadasz w swojej kieszeni. Chcesz bez inwestowania pieniędzy na współpracę z zewnętrznymi agencjami rozwijać swoje konta? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

 

Podczas szkolenia z reels zaczniemy od nauki parametrów ustawień Twojego telefonu. Pokażę Ci co wpływa na jakość Twoich filmów, jak korzystać ze światła, zooma, opcji zwolnionego tempa i funkcji edycji filmów. Skupimy się na darmowych aplikacjach do montażu video, napisów i efektów specjalnych. Nauczę Cię jak dobierać odpowiednie nagłówki i wykorzystywać wszystkie opcję relacji i rolek jakie daje nam Instagram. Będziesz pod moim okiem trenować nagrywanie własnych filmów i wspólnie zajmiemy się ich montażem. Pokaże Ci gdzie szukać inspiracji do rolek i jak dobrać tematy do Twojej branży. Po szkoleniu będziesz posiadać wszystkie umiejętności, które pomogą Ci zaangażować swoich odbiorców i rozwinąć swoje konta w social mediach. 

Szkolenie odbywa się w formie stacjonarnej lub online wszystko zależy od tego jak wolisz się uczyć. Stacjonarnie możesz skorzystać z opcji jednodniowej : teoria i praktyka i dwudniowej: drugi dzień sama praktyka w terenieNa koniec odbierasz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenia odbywają się w weekendy w  trybie indywidualnym lub grupowym. Pakiety dla firm wyceniam indywidualnie. 

Podczas szkolenia ze skutecznej sprzedaży w internecie nauczę Cię jak prawidłowo określić swoją grupę docelową oraz personę, w jaki sposób prawidłowo zbudować komunikację z klientem w sieci, jak opracować swój content i tworzyć teksty, które skłonią do zakupu Twoich potencjalnych klientów. Omówimy lejek marketingowy i porozmawiamy dlaczego rozpoczynanie komunikacji z klientem od sprzedaży jest nieefektywne. Pokaże co wpływa na prawidłową obsługę Twoich klientów oraz jakie masz możliwości płatnej reklamy w internecie. Bądź tam gdzie klient szuka Twoich produktów i usług. 

Szkolenie odbywa się w formie stacjonarnej lub online wszystko zależy od tego jak wolisz się uczyć. Szkolenie jednodniowe.  Na koniec odbierasz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenia odbywają się w weekendy w  trybie indywidualnym lub grupowym. Pakiety dla firm wyceniam indywidualnie. 

Podczas szkolenia z social mediów w zależności od Twojej wiedzy nauczymy się zakładać konta, prawidłowo je konfigurować i uczyć się tworzyć skuteczne publikacje. Opowiem Ci o algorytmach, cykliczności Twoich działań i wszystkich funkcjach i możliwościach jakie daje Facebook i Instagram. Jeżeli działasz już w sieci zaczniemy od audytu Twoich kont i optymalizacji ustawień. Powiem Ci jak skutecznie komunikować się z odbiorcami, jak połączyć swoje konta aby ułatwić sobie publikację treści. Pokaże Ci zaawansowane funkcje serwisów, integrację analityki i pixela, a także jak stworzyć lub połączyć twój sklep w mediach społecznościowych. Na koniec zajmiemy się możliwościami płatnej reklamy.

Szkolenie odbywa się w formie stacjonarnej lub online wszystko zależy od tego jak wolisz się uczyć. Szkolenie jednodniowe.  Na koniec odbierasz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenia odbywają się w weekendy w  trybie indywidualnym lub grupowym. Pakiety dla firm wyceniam indywidualnie. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz zarezerwować termin szkolenia?

Napisz!

Call Now Button